. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Виховна 2018-2019
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Вівторок, 16.07.2019, 00:03
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

   З 21 по 24 січня у закладі проходили заходи із нагоди Дня Соборності України, а саме: уроки Соборності «Єднання заради незалежності», засідання «круглого столу» за темою  «Історія та сьогодення української Соборності», до участі у якому були запрошені працівники Харківського історичного музею. Метою цих заходів було поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання в підростаючому поколінні глибокої поваги та любовi до Батькiвщини,  людської гiдностi, формування національної свідомості учнів та рис громадянина української держави.   Під час вищезазначених заходів учні вшанували пам'ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання.   Також протягом тижня із 21 по 25 січня працювала тематична виставка робіт вихованців гуртків.          

   Із 14 по 24 січня у рамках місячника «Здорове покоління» та з метою формування в учнях прагнення вести здоровий спосіб життя, підвищення їхнього санітарно-гігієнічного рівня, вироблення вміння протистояти тиску середовища в набутті негативних звичок, виховання відповідальності, дбайливого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих проходили такі заходи: бесіди «Гігієна праці та відпочинку учня», «Особиста гігієна та здоров’я», просвітницький тренінг «Що руйнує нам здоров’я?», інтерактивне спілкування «Я здоров’я збережу – сам собі допоможу»

   11 грудня учні 8-11-х класів взяли участь у конкурсі ораторів «Україна – європейська держава», який проходив у  рамках Тижня права. Антюкова Ніколь, учениця 9-А класу, здобула І місце, ІІ місце посіла Стриженко Поліна, учениця 8-А класу, ІІІ місце – Медведєва Олександра, яка навчається у 11-Б класі. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

  5 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України відбувалися спортивні змагання для учнів 8 та 9 класів. Мета цього заходу – зміцнення здо-ров'я, виховання любові до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму. Перемогла команда учнів 8-А класу, яка отримала солодкий приз. Так тримати!
   Під час заходу присутні вшанували пам'ять загиблих військових за незалежність та цілісність України хвилиною мовчання.

   У період із 19 по 24 листопада відбувалися заходи з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору  та політичних репресій: уроки історичної пам’яті «Голодний рік — голодний вік», тематична лекція співробітників Харківського історичного музею. Учні нашої школи взяли участь в акції «Запали свічку пам’яті» та переглянули фільм «Колос правди». Метою цих заходів було поглиблення знань дітей про трагічні події 1932-1933 років, ознайомлення зі спогадами свідків Голодомору на основі документальних матеріалів, збереження пам’яті про Голодомор, виховання поваги до минулого українського народу й непримиренності до насилля. Під час вищезазначених заходів здобувачі освіти вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

   З 12 по 16 листопада проходив Тиждень  безпеки дорожнього руху, під час якого відбулися такі заходи:  уроки-бесіди «Безпека пішоходів у руках самих пішоходів», бесіди – практикуми  «Безпека на дорозі залежить від кожного», виставка малюнків  «Дай руку, вулице!», засідання «круглого столу» за темою «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху». Метою цих заходів було  закріпити правила дорожнього руху,  навчити дітей безпечній поведінці на дорозі, формувати в них уміння передбачувати небезпечну ситуацію та попереджувати її.

   У рамках місячника правової освіти й попередження правопорушень та з метою підвищення рівня вихованості здобувачів освіти, рівня правової свідомості та правової культури, формування повноцінної особистості як невід’ємної частини суспільства, виховання поваги до загальнолюдських цінностей, закону, прав та свобод людини  у період з 5 по 16 листопада проходили бесіди за «круглим столом» за темами: «Я – дитина, я – особистість», «Колектив починається з мене», інтерактивне спілкування «Від безвідповідальності до злочину один крок», години спілкування «Мудрість поміркованості − золоте правило здорового способу життя»,  просвітницький тренінг «Умій сказати  "Ні!”».    

   25 жовтня відбулися вибори Мера дитячої організації «Шкільне містечко». Як кандидати були зареєстровані такі учні: Глагольєва Вероніка, Помазан Аліса, Тараніченко Ілона,  Баришенко Ольга, Лубенець Денис, Забашта Аміна та Жижневська Ярослава. За більшою кількістю голосів перемогу виборов Лубенець Денис. Вітаємо Дениса та бажаємо йому сформувати активну, цілеспрямовану команду, а також наснаги, креативних ідей і позитивного настрою!

   Закінчився місячник протипожежної безпеки, під час якого діти продовжили ознайомлення з правилами протипожежної безпеки та первинними засобами пожежогасіння, правилами евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій, що дозволило формувати навички самозбереження, свідомої  поведінки  вдома, на природі, у громадських місцях. 

   У період із 22 по 25 жовтня в школі-інтернаті проходили  заходи з нагоди відзначення  Дня вигнання з України нацистських окупантів, а  саме: історична панорама «Це не викреслити з пам’яті» (із залученням працівників Харківського історичного музею), презентації «Народу вірні сини» (у рамках проекту «Славетні імена рідного краю»), засідання «круглого столу» за темою «Вони воювали за Батьківщину». Під час вищезазначених заходів здобувачі освіти ще раз згадали про нелегкі часи та подвиг ветеранів за часів Другої світової війни, про те, яку велику ціну сплатив і сплачує українській народ за свою свободу та незалежність, й подякували мужнім захисників рідної землі.

   У рамках місячника протипожежної безпеки протягом тижня із 17 по 20 жовтня проходили відповідні виховні заходи: хвилинки безпеки з обговоренням небезпечних ситуацій, години спілкування «Із вогнем погані жарти!». Метою цих заходів було продовження ознайомлення дітей  із  правилами протипожежної безпеки, розширення їхніх знань про причини виникнення пожеж; формування  навичок самозбереження, свідомої  поведінки  вдома, на природі, у громадських місцях.

   16 жовтня одинадцятикласники відвідали виставу «Мина Мазайло» Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Діти не тільки ознайомилися з драматичним твором видатного українського письменника Миколи Куліша, а й і отримали безліч позитивних емоцій.

   Із 8  по 11 жовтня проходили заходи з нагоди Дня захисника України. 9 жовтня – акція «Вітаємо захисників», під час якої здобувачі освіти 8-11-х класів готували вітальні листівки та обереги воїнів із зони ООС; 10 жовтня відбувся благодійний ярмарок, а зібрані на ньому кошти були направлені на потреби бійців. Восьмикласники привітали зі святом мешканців мікрорайону.  11 жовтня здобувачі освіти школи-інтернату організували вечір патріотичної пісні. На захід завітали командир взводу 93 бригади Дмитро Сорока та голова благодійного фонду «Берегиня Сходу» Інна Балута. Під час вечора лунали пісні, присвячені подіям, які відбуваються в країні. Також учні вшанували пам'ять загиблих у боротьби за незалежність і цілісність України хвилиною мовчання.  Метою цих заходів було  вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу;  збереження національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу здобувачів освіти школи-інтернату, посилення їхньої уваги й турботи про захисників рідної землі


   4 жовтня відбувся вітальний концерт із нагоди Дня працівників освіти.  Для учнів це стало  прекрасною нагодою подякувати всім працівникам школи-інтернату за невтомну працю і безмежне терпіння. Багато добрих, теплих слів лунало зі сцени. Учні підготували пісні, вірші, танцювальні композиції та інсценізації. Але найбільше всіх вразив номер у виконанні самих педагогів. 

   З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 та 2 жовтня проходили  тематичні заходи, а саме: виставка фотографій «Мудрі й багаті літами», години спілкування «Ваш життєвий шлях – наша славна славетна історія», написання міні-творів «Моя бабуся – найкраща». Епіграфом до творів стали такі слова із пісні Ніни Матвієнко та Раїси Кириченко «Сік землі»: «З роду в рід кладе життя мости, без коріння саду не цвісти, без стремління човен не пливе, без коріння сохне, не живе». Учні у своїх творах писали про те, що їхні бабусі працелюбні, добрі, чудові, чуйні, турботливі, дійсно, – найкращі. «Слід пам’ятати про тих людей, що роблять для нас неймовірні відкриття, чекають роками на нас,  і ніколи не забувати про наших чудових та люблячих бабусь» (із твору Кузьменко Олександри, учениці 9-б класу). 

   З 24 по 26 вересня проходили заходи з нагоди Дня партизанської слави, а саме: лекція співробітників Харківського історичного музею «Партизанські стежки Харківщини», презентації «Сторінками партизанської слави», години спілкування «Велич народного подвигу». Під час цих заходів учні дізналися про події, що відбувалися на Харківщині в 1941-1943 роках та познайомилися з їх учасниками. Мета проведення – формування в учнів почуття патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу. 

   Із метою формування в учнів інтересу до читання, розвитку пізнавальних інтересів, розширення їхнього кругозору, виховання шанобливого ставлення до книги як духовної й матеріальної цінності  та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек   27 жовтня для учнів 8-х класів відбувся  бібліотечний урок «Твій друг – книга». 

   Із метою виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу 12 вересня учні школи-інтернату відвідали Харківський планетарій, де відбувся виховний захід  «Харків у роки війни та окупації». Під час заходу учні дізналися про події, що відбувалися на Харківщині в 1941-1943 роках.

   20 вересня розпочала роботу виставка стіннівок «Живи цікаво, але безпечно». У стіннівках учні розповідали про те, як зробити своє життя  безпечним, особливо під час прогулянок, ігор на подвір’ї, відвідування спортивних та ігрових майданчиків.  

   19 вересня учні розробляли пам`ятки-буклети «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць», у яких висвітлили можливі місця переходу вулиць та наголосили на тому, що правильно перейти  вулицю означає зберегти собі  життя.

   З урахуванням суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодому поколінні почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. У зв’язку з цим,  18 вересня для учнів були організовані віртуальні екскурсії з «відвідання» видатних місць, де протягом ХХ століття відбувалися визначні події українського державотворення. Це один із низки запланованих заходів, що розповідають про історичні події, які привели до проголошення, а потім відновлення незалежності України у ХХ столітті. 

      Із метою виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу 12 вересня учні школи-інтернату відвідали Харківський планетарій, де відбувся виховний захід  «Харків у роки війни та окупації». Під час заходу учні дізналися про події, що відбувалися на Харківщині в 1941-1943 роках.

     У рамках місячника з безпеки дорожнього руху з 10 по 19 вересня, проходили тематичні інформаційно-просвітницькі заходи, а саме: перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху, практичні заняття «Моя дорога додому», «Правила  поведінки на залізницях», «Ми – пішоходи»; години безпеки «Безпечне життя» (моделювання ситуацій); презентації  «Небезпека на дорозі»; бесіди «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам». Мета цих заходів – посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки учнів на дорогах та набуття ними практичних навичок. 

  10 вересня розпочалася робота над проектом «Обдарованість» шукає таланти». Мета цього проекту  – пошук нових обдарованих учнів: вокалістів, танцюристів, читців, акторів та інших творчо обдарованих особистостей. Але не тільки знайти, а  й залучити до участі в різноманітних творчих заходах, проектах, конкурсах; надати можливість демонструвати та розвивати свої таланти.

   Традиційно, на початку нового навчального року, учні школи-інтернату беруть участь у квесті «Ми – одна родина». Мета заходу – згуртувати учнівський колектив, сформувати  уміння працювати в команді, виховувати почуття відповідальності та розуміння того, що учні нашої школи – це одна єдина, дружня родина. Переможців та переможених у грі немає: подарунки й відзнаки отримали  всі.


Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [165]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [87]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019 Сайт створено у системі uCoz