. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Новини самоврядування
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
П`ятниця, 26.04.2019, 09:44
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

3 грудня на засіданні мерії «Шкільного містечка» було затверджено план проведення святкових заходів, розподілено обов’язки та було обговорення програми підготовки запланованих заходів.

19 листопада  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  члени мерії обговорили план заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят та затвердили склад творчої групи з їх підготовки.

 5 листопада  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  було розподілено обов’язки між новообраними членами мерії «Шкільного містечка» та затверджено план роботи на листопад і грудень.

 24 жовтня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  було затверджено список кандидатів у мери «Шкільного містечка»: Глагольєва Вероніка, Помазан Аліса, Тараніченко Ілона,  Баришенко Ольга, Лубенець Денис, Забашта Аміна та Жижневська Ярослава. Також члени мерії  затвердили графік проведення виборів та обговорили процедуру інавгурації.

17 жовтня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому  було обговорено й затверджено план роботи виборчої комісії та графік проведення передвиборчої компанії кандидатами в Мери «Шкільного містечка».

24 вересня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив оголосив про початок компанії перед виборами лідера учнівської організації - Мера «Шкільного містечка». Також на засіданні були затверджені вимоги до кандидатів у Мери, обрана виборча комісія, до складу якої увійшли учні 11-х класів, а саме: Захарова Маргарита, Сагайдак Артем, Бондаренко Влада, Гранкіна Дар’я, Садовська Марина, Хворих Микола.

10 вересня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив розподілив  шкільну територію для прибирання, затвердив план засідань, склав програму підготовки до Дня учнівського самоврядування, що відбудеться 5 жовтня в рамках проекту «Святкуємо День працівників освіти».

Відбулося І засідання нової мерії. Дівчата обговорили план дій на І семестр та розробити схему створення департаментів.

15 травня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік та визначив учнів й педагогічних працівників, які за підсумками року мають отримати подяку або грамоту від мерії «Шкільного містечка».

24  квітня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у загальношкільному житті. Протягом квітня найктивнішими були учні 10-х класів. Так тримати!

10  квітня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив розпочав підготовку до звітної учніської конференції, а семе: склав план проведення, визначив доповідачів.

3  квітня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у  загальношкільному житті. Найактивнішими були учні 11-А класу. Вітаємо та бажаємо успіхів!

6  березня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив обговорив план заходів екологічного двомісячника «Зелена весна 2017». Також члени Мерії розподілили квітники між класними колективами та затвердили графік прибирання території навчального закладу.

20  лютого відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив обговорив та затвердив  план заходів на березень. Також члени Мерії розглянули пропозиції учнів 11-А класу щодо  проведення дня учнівського самоврядування 7 березня

30  січня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класів у конкурсі «Найактивніший клас року». Найктивнішими  протягом січня були учні  8-Б класу.  Молодці!

23  січня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський акитів затвердив план заходів до Дня Святого Валентина та розподілив обов’язки між класами. 

11 січня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому були розлянуті пропозиції щодо заходів до Дня Соборності України та Дня Святого Валентина.

19  грудня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому були підбиті підсумки участі класних колективів у загальношкільному житті  школи-інтернату протягом  грудня. Найактивнішими були учні 10-В класу.  

7 листопада  пройшло засідання новообраної Мерії «Шкільного містечка», на якому було розподілено обов’язки та обговорено план заходів до Дня Святого Миколая та новорвчних свят.

10 жовтня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив склад виборчої комісії для проведення виборів Мера «Шкільного містечка» та розглянув список кандидатів.

12 вересня  пройшло засідання мерії «Шкільного містечка», на якому було  розподілено територію на подвір’ї  для прибирання. Цього ж дня члени мерії запропонували  започаткувати акцію «Жовте листя».
6  червня   відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підвів підсумки участі класних колективів  у громадському та творчому житті школи-інтернату. Найактивнішими були визначені учні 10-А  та 11-Б класів. Вітаємо з перемогою!
23  травня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі учнів у громадському та творчому житті школи-інтернату. Протягом року найактивнішими були учні: Марченко Олександр, Дугінов Максим (11-А клас), Бордаєв Владислав, Нартова Олена (11-В клас). Гольченко Оксана, Лісова Каріна, Гіль Владислав, Луценко Ангеліна, Денисова Вероніка (11-Б клас). Ніконорова Лілія, Руденко Валерія, Сосонна Катерина, Манник Ілона (10-Б клас), Руденко Дмитро, Казимирович Віталій (10-Б клас), Чернова Катерина, Мальсагова Хаді, Волосьонок Марія (9-Б клас) та учениця 8-А класу Захарова Маргарита.
4  травня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив план проведення військово-патріотичної гри «Сокіл».
18 квітня  учнівський актив підвів проміжні підсумки участі учнів школи-інтернату у екологічному двомісячнику «Зелена весна – 2016». Найкращими визначили учнів 9-а, 10-а та 11-б класів.

14 березня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому актив заслухав пропозицію лідера учнівської організації Руденко Дмитра щодо проведення благодійного концерту, метою якого буде збір коштів для онкохворих дітей та прийняв рішення провести такий концерт у квітні.
29 лютого  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підвів підсумки участі класних колективів у загальношкільному житті. Найактивнішими були учні 10-а та 9-а класів.  Молодці!

22 лютого  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив розробив заходи щодо участі класів у двомісячнику «Зелена весна – 2016», що розпочинається з 15 лютого.

8 лютого  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив заслухав пропозицію Олексенка Владислава, учня 8-а класу, та прийняв рішення про проведення запропонованої ним акції «За чисте довкілля» у школі-інтернаті.

1 лютого  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив обговорив план підготовки заходів до Міжнародного жіночого дня та розподілив обов’язки між класними колективами. 

25 січня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у загальношкільному житті.  Найактивнішими виявилися учні 8-б, 9-а та 11-б класів.

18 січня відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив обговорив вимоги до виступу агітбригад та спланував свою роботу на лютий.

21 грудня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив план роботи на ІІ семестр поточного навчального року та розподілив обов’язки між класними колективами з підготовки запланованих виховних заходів.

7 грудня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому були підведені підсумки участі класних колективів в акції «Спільними зусиллями». Найактивнішими стали учні  9-а та 11-б класів. Вітаємо та бажаємо їм наснаги в інших благодійних справах.

30 листопада відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому були розглянуті пропозиції щодо планування роботи на ІІ семестр та започатковано акцію «Збережи довкілля» (збір використаних батареєк), ініціатором якої є учень 8-го класу Олексенко Владислав.

16 листопада відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому були підведені проміжні підсумки участі класних колективів у волонтерській акції «Спільними зусиллями». Найактивнішими виявилися учні 11-б та 9-а класів.

9 листопада відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому було сплановано заходи до Дня Збройних Сил України та розподілено обов’язки між класами та членами Мерії з підготовки до цих заходів.

2 листопада пройшло засідання новообраної мерії «Шкільного містечка». Члени мерії розподілили обов’язки наступним чином: Руденко Дмитро – Мер «Шкільного містечка», Яцуник Євгенія – заступник Мера «Шкільного містечка», очолила департамент освіти, Зинич Інна - заступник Мера «Шкільного містечка», очолила юридичний департамент. Секретарем Мерії стала Мальсагова Хаді. Також до складу Мерії «Шкільного містечка»  увійшов учень 8-а класу Тютюнник Андрій. На засіданні членів Мерії були сплановані заходи на листопад та грудень.

14 квітня відбулося підготовче засідання  мерії «Шкільного містечка»,  на якому пройшли останні приготування до звітної учнівської конференції.

На засіданні  мерії «Шкільного містечка», яке проходило 6 квітня, учнівський актив підвів підсумки участі класних колективів у загальношкільних заходах.

Члени мерії «Шкільного містечка» обговорили план підготовки щодо належного відзначення 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Обговорено та затверджено план екологічного двомісячника «Зелена весна 2015».

Члени мерії підбили підсумки участі класів у загальношкільних заходах та у шкільному житті.

9 лютого  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому члени мерії обговорили та затвердили Положення про конкурс «Містер «Обдарованість».

19 січня 2015 року на засідання мерії «Шкільного містечка» учнівський актив розпочав роботу з підготовки до місячника військово-патріотичного виховання та вніс пропозиції щодо проведення  традиційного конкурсу «Містер «Обдарованість», який проходитиме протягом лютого 2015 року.

25 грудня 2014 року  на засідання мерії «Шкільного містечка» учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у загальношкільних заходах.  Переможцями січня стали учні 8-а, 10-б класів. Вітаємо та бажаємо натхнення у наступних справах!

15 грудня 2014 року  на засідання мерії «Шкільного містечка» учнівський актив розпочав роботу з планування на ІІ семестр 2014/2015 навчального року.

17 листопада 2014 року відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому було обговорено порядок проведення виборів мера «Шкільного містечка».

22 вересня 2014 року на засіданні мерії «Шкільного містечка» було затверджено Положення про день самоврядування, який пройде 3 вересня 2014 року.


Члени організаційного комітету мерії «Шкільного містечка» розпочали організаційну роботу щодо виборів Мера «Шкільного містечка», які відбудуться  у жовтні 2014 року.

21 травня 2014 року мерія «Шкільного містечка» провела звітну учнівську конференцію, на якій підбила підсумки роботи учнівського самоврядування в 2013/2014 навчальному році. Крім того, було обговорено й затверджено план роботи активу на 2014/2015 навчальний рік. Вирішено вважати, що робота учнівського самоврядування в 2013/2014 навчальному році велася на належному рівні.До Дня Перемоги мерія «Шкільного містечка» організувала підготовку святкових листівок для мешканців мікрорайону та привітань учасникам і ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.3 березня 2014 року пройшла загальношкільна лінійка, на якій було нагороджено переможців конкурсів, що проходили в школі-інтернаті протягом лютого. 


Творча група з підготовки до святкування Міжнародного жіночого дня святково прикрасила приміщення школи-інтернату


Прес-служба мерії «Шкільного містечка» готує випуск «Інформаційного вісника» за березень.


17 лютого 2014 року пройшло чергове засідання голів райвиконкомів «Шкільного містечка», на якому було обговорено сценарій проведення конкурсної програми «Містер «Обдарованість».

03.02.2014 року члени мерії «Шкільного містечка» розпочали підготовку до конкурсу «Містер «Обдарованість»,  який пройде в рамках місячника військо-патріотичного виховання.

Продовжує працювати «Школа лідерів». 20 січня 2014 року слухачі школи обговорювали питання щодо належної  організація та проведення рейдів-перевірок, а також  відвідали тренінг, який провела  психолог школи Неруш Я.В.

   15 січня 2014 року  мерією «Шкільного містечка» проведено загальношкільну лінійку, присвячену підведенню підсумків І семестру 2013/2014 навчального року.

  Мер «Шкільного містечка» та його заступники вручили диплом 9-Б класу за найкращі показники в позакласній діяльності за І семестр та дипломи за активну участь у спортивному житті школи за І семестр.

   18 листопада 2013 року пройшли збори голів райвиконкомів, на яких було обговорено план роботи на наступний тиждень та затверджено склад творчої групи з підготовки родинного фестивалю.

   14 листопада 2013 року пройшло організаційне засідання мерії «Шкільного містечка», під час якого було розподілено обов’язки між членами мерії та обговорювалися питання щодо підготовки учнівської конференції

 
   11 листопада 2013 року відбулися збори голів райвиконкомів «Шкільного містечка». Виконавча влада «Шкільного містечка» обговорила план виховної роботи на тиждень та внесла пропозиції щодо проведення літературно-музичної вітальні «Юні поети», яка за планова на 13 листопада.


 


 


  В рамках проекту «Вибори мера «Шкільного містечка»  5 листопада відбулося заключне засідання членів ЦВК із підготовки та проведення виборів.

   В рамках ділової  гри «Вибори мера «Шкільного містечка» кандидати в мери та їхні штаби протягом тижня складають свої програми та розробляють агітаційний матеріал.

 
   На цьому тижні (з 14 по 18 жовтня 2013 року) складаються графіки проведення агітаційних зустрічей кандидатів у мери «Шкільного містечка».

    Розпочалася підготовка до колективної гри «Вибори мера «Шкільного містечка». В організаційній частині передбачено призначення членів ЦВК, визначення кандидатур на пост мера та уточнення прізвищ представників преси.

    На 31 жовтня призначені вибори мера «Шкільного містечка». Мета заходу не тільки вибрати мера «Шкільного містечка», але й закріпити основні положення виборчого законодавства про організацію та проведення голосувань на виборах, формувати активну громадську позицію в учнів.

 
    Продовжується підготовка до звітної учнівської конференції.
   Розпочато роботу з планування роботи активу на 2013/2014 навчальний рік.


 
 


   2 квітня у "Школі активу учнівського самоврядування” було започатковано проект "Школа майбутнього”.


 


 


   3 квітня відбулося планове засідання активу школи.


 
   5 лютого пройшло чергове заняття "Школи активу учнівського самоврядування” за темою: "Оформлення колективних та індивідуальних образотворчих робіт”. Під час заняття учні познайомилися з секретами оформлення стіннівок, листівок;  самостійно зробили макет вітальної стіннівки; розглянули життєві ситуації, що зустрічаються при розподілі доручень під час колективної творчої справи та обговорили разом з практичним психологом методи розв’язання подібних ситуацій.

 
 


   15 січня відбулося чергове заняття "Школи учнівського активу” за темою: "Організація та проведення рейдів-перевірок”, яке пройшло  у формі інформаційної бесіди. Разом з педагогом-організатором з учнівським активом працював практичний психолог над темою: ”Вирішення міжособистісних конфліктів” (тренінгова форма проведення).


 


  


 


  


 

    14 січня відбулося засідання активу школи, під час якого розглядалися питання:
  • Інформація щодо роботи юридичного департаменту;

  • інформація щодо організації та проведення КТС (рейди).

   Прес-центр мерії працює над випуском чергового "Інформаційного вісника мерії "Шкільного містечка”.


   12.12.12р. учні 10-А та 9-А класів відвідають ККЦ "Україна”, ? фіналу ліги КВК молоді м.Харкова.

   13 листопада відбулося чергове заняття у "Школі учнівського активу”, на якому лідери познайомилися з КТС, її різновидами, методами її проведення.
   Мерія «Шкільного містечка» та організаційний комітет при мерії ведуть роботу щодо організації та проведення учнівської конференції. Вже надруковані реєстраційні листи, запрошення, роздавальні матеріали.
   Мер та його заступники, голова організаційного комітету працюють над докладами та їх презентацією.
Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [165]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [87]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019 Сайт створено у системі uCoz