. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Виховна робота 2017-2018
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Неділя, 17.02.2019, 04:12
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Місячник правової освіти


   3 та 4 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів працювала виставка  фотографій «Перемогу може здобути кожен», яка розповідала про  українських параолімпійців.

   У рамках місячника правової освіти та попередження правопорушень з 27 по 30 листопада проходили диспути «Чи потрібно рахуватися зі сторонньою думкою?», метою яких було – сформувати високу правову культури, моральні принципи, уміння легальними засобами  захищати загальновизнані суспільні цінності. 

   Вітаємо танцювальний колектив у складі: Яцуник Євгенії, Башинської Злати, Григоренко Яни, Лук’янченко Анни,  Полторак Тетяни, Кисельової Аліни, Хмелівської Тетяни, Бородіної Катерини, Теплової Дарії,  Бойченко Єви, які стали лауреатами Міського фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення».

   29 листопада були проведені  години спілкування «Енергетична незалежність України», на яких учні проаналізували сучасний стан та можливі перспективи розвитку паливно-енергетичного комплексу України.

   З метою формування здорового способу життя,  підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у закладі працювала виставка тематичного плакату та відбувся інформаційний калейдоскоп «ВІЛ/СНІД – що я знаю про це. Міфи й факти».

   Із нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи у період з 20 по 22 листопада у закладі відбулися виховні заходи, а саме: уроки мужності «Подвиг, що непідвладний часу» та урочиста лінійка «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе…». Мета цих заходів -  вшанування патріотизму і мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Під час заходів учні пригадали події, які відбувалися в цей час в нашій країні та на Майдані Незалежності у Києві та вшанували  героїв, які полягли за світле майбутнє України хвилиною мовчання.


   З 13 по 15 листопада проходив конкурс «Найкращий щоденник». Переможцями стали  – Тригуб Анна, Андібулова Кристина, учениці 9-Б класу; Скиба Діана, учениця 10-Б класу; Куценко Роксолана, учениця11-В класу; Кравченко Анжела, учениця 9-А класу; Новосел Дарина, Чернова Катерина, учениці 11-Б класу,  Башинська Злата, учениця 11-А класу, Жижневська Ярослава, учениця 8-Б класу; Сібільов Юрій й Сібільов Владислав, учні 8-А класу.

   У зв’язку із 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні у школі-інтернаті проходили відповідні виховні заходи. Учні 8-9-х класів узяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років XX століття» за участі працівників Харківського історичного музею; учні 10-11-х класів підготували доповіді та презентації «Геноцид українського народу 1932-1933 років». Також протягом тижня діти переглянули документальний фільм «Колос правди».


   Протягом тижня, з 6 по 9 листопада, відбувався конкурс «Кращий знавець рідної мови». Підсумки буде оголошено 13 листопада.

   У рамках місячника правової освіти та попередження правопорушень 1 листопада  проходила  година  запитань та відповідей «Дисципліна: свобода чи необхідність?».  Під час заходу учні з’ясовували, що таке «дисциплінованість», «обов’язковість», «відповідальність» і як співпадають слова «дисципліна» та «свобода». Головна мета цього заходу – формування в учнів свідомої вольової  дисципліни, яка ґрунтується на сформованості таких рис, як дисциплінованість, обов’язковість, відповідальність.   

   З 1 листопада розпочала роботу виставка дитячої фотографії «Українська осінь», яка  вчить учнів бачити красу рідного краю та формує вміння захоплюватися цією красою.

  Традиційно в школі-інтернаті відбулася  низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови, а саме: вечір української поезії та пісні «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», літературна година «Плекаймо рідне слово», виставка творів сучасних українських авторів. Заходи сприяли вихованню любові до рідної мови, бажанню розмовляти рідною мовою,  поглибленню  знань учнів про історію та розвиток рідної мови, розвивали вміння та навички виразного читання творів різних жанрів.

   З 30 жовтня по 2 листопада проходили заходи з нагоди відзначення  Дня вигнання з України нацистських окупантів. Це — історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили», у якій брали участь працівники Харківського історичного музею. Учні переглядали архівні відеоматеріали та обговорювали події того часу. Цікавим і змістовним було засідання «круглого столу» за темою «Ми ніколи не забудемо вас, визволителі…», де учні також звернулися до історичних подій минулого та висловили свою думку з приводу героїзму і самопожертви українського народу. Також проходила виставка учнівських рефератів  «Мужні визволителі мого отчого краю», у яких учні згадали імена наших співвітчизників, які наближали день визволення України ціною власного життя.  Мета цих заходів — виховувати в учнях патріотичні почуття, повагу до тих, хто боровся за Батьківщину, гордість до історичного минулого своєї держави, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність України.

   30 жовтня з нагоди відзначення  Дня вигнання з України нацистських окупантів  відбулася історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили», у якій брали участь працівники Харківського історичного музею. Мета заходу — виховувати в учнях патріотичні почуття, повагу до тих, хто боровся за Батьківщину, гордість до історичного минулого своєї держави, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність України.

   20 жовтня, перед початком осінніх канікул,  пройшли традиційні уроки з безпеки життєдіяльності, на яких учні прослухали інструктажі з усіх видів дитячого травматизму та отримали пам'ятки щодо безпечної поведінки під час осінніх канікул.

   18 жовтня учні навчального закладу відвідали виставу «Ревізор»  Харківського державного академічного драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, яка була наповнена гоголівськими жартами та комічними ситуаціями. Упізнавані характери, недвозначні натяки — правду в постановці тісно перемішують із жартом. Учні були в захваті від неординарної режисури та професійної гри акторів театру.

   З 17 жовтня у рамках місячника протипожежної безпеки почала працювати фотовиставка  «Вогнище – це романтично,  але дуже небезпечно».

   12 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України в школі-інтернаті відбувся благодійний концерт «Дякуємо за сонячний ранок», на якому були присутні бійці, які брали  участь у боях на сході України. Під час заходу лунали патріотичні пісні та слова вдячності захисникам. Для війсковослужбовців учні підготували вітальні листівки та обереги. Усі зібрані кошти з благодійного концерту будуть скеровані на потреби поранених бійців.

   Протягом тижня, з 25 по 28 вересня, для учнів 8-11-х класів були проведені години спілкування «Мораль і моральність – основні цінності етики громадськості», мета яких – формування  в учнів гуманності, працелюбності, чесності, правдивості та інших ознак гуманності людини.

   28 вересня пройшла  святкова програма до  Дня працівників освіти,  у якій взяли участь не тільки учні, а батьки. Зі сцени прозвучало багато хороших, добрих слів. З теплими словами привітання та щирими побажаннями до всіх працівників школи-інтернату звернулася директор Л.Г. Карпова.   За традицією, у цей святковий день за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління було нагороджено кращих працівників школи-інтернату.

   25 вересня з нагоди Дня партизанської слави з метою вшанування подвигу партизанів та підпільників у роки Другої світової війни проходила учнівська конференція за участі працівників Харківського історичного музею  «Подвиги  підпільно-партизанського  руху в роки Другої світової війни».

    З нагоди Дня партизанської слави та з метою розширення знань учнів про партизанський рух на Харківщині, героїв партизанського руху; виховання патріотичних почуттів, любов до малої батьківщини 22 вересня були проведені віртуальні подорожі «Партизанськими стежками Харківщини».

  З 18 по 20  вересня відбулися  заходи у рамках місячника безпеки дорожнього руху, а саме: прегляд навчальних фільмів із зазначеної тематики,  вікторини «Про безпеку пам’ятай», години спілкування «Безпечна поведінка – запорука нашого здоров’я», практичні заняття «Ми – пішоходи», які спрямовані на розширення знань із правил дорожнього руху, на формування моделі безпечної поведінки та позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху.

   Уже сьомий рік поспіль, за доброю традицією, учні навчального закладу відкривають свій театральний сезон переглядом вистви Харківськго театру для дітей та юнацтва.  Цьогоріч вони відвідали виставу, поставлену за твором Т. Г. Шевченка   «Назар Стодоля».  Після перегляду залишилися тільки гарні враження – дорогі костюми зачаровували, перехоплювало подих від драматичної напруги, а ще вабила масовість вечорниць та переливи голосів артистів.

   У рамках місячника з безпеки дорожнього руху протягом тижня, з 11 по 14 вересня, з метою попоредження випадків дитячого травматизму на дорогах  проходили хвилиники безпеки, на яких учні переглядали та обговорювали небезпечні ситуації під час дорожнього руху.

   З метою виховання в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя; формування активної життєвої позиції, яка проявляється в дієвій допомозі знедоленим, немічним, стареньким; формування моральних якостей особистості 14 вересня відбулися Уроки духовності «Моральні цінності сучасної людини».

   11 вересня розпочався І-й шкільний чемпіонат із волейболу.

   11 вересня пройшли заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту, а саме: флешмоб «Рух – це життя», виставка колажів  «Ми – за здоровий спосіб життя», фоторепортаж «Український футбол. Історія розвитку», години спілкування «Зроби свій вибір на користь здоров’ю». Ці заходи спрямовані на популяризацію фізичної культури серед учнів та виховання в них здатності й бажання дотримуватися здорового способу життя.

   З метою формування патріотизму учнів, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни, виховування любові до Батьківщини, до рідного краю  з 4 по 7 вересня відбулися уроки громадькості «Твоя країна – Україна».

   У рамках місячника з безпеки дорожнього руху 5 вересня було проведено єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»,  на якому учні закріплювали навички із правил дорожнього руху, вчилися їх постійно дотримуватися, перебуваючи на дорозі; виховували почуття відповідальності, свідомого ставлення до реальних подій, дисциплінованість.

    4 вересня у школі відбулася інтелектуально-спортивна  квест-гра « Ми одна родина». Учасниками  гри стали всі учні нашої школи. Діти разом із вчителями і вихователями брали участь у цікавих різноманітних конкурсах. Дякуємо усім за позитивний і бадьорий настрій!


Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [165]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [86]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019 Сайт створено у системі uCoz