. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Виховна робота
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Понеділок, 16.07.2018, 03:19
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цікаві події20 травня у школі-інтернаті  пройшла військово-патріотична гра «Сокіл», мета якої  - виховання майбутніх захисників Вітчизни, формування почуття патріотизму, пропаганда та популяризація здорового способу життя, розвиток фізичних і формування громадських якостей.     

18 травня у навчальному закладі було проведено урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму. Під час заходу учні дізналися про те, яких втрат зазнав кримськотатарській народ під час депортації. А ілюстрацією цього лиха стали спогади тих, хто вижив, та фотографії, що дбайливо зберігалися депортованими родинами.

18 травня пройшли бесіди з безпеки життєдіяльності щодо попередження травмувань на залізниці.

З 18 по 21 травня для учнів школи-інтернату відбулися години спілкування «Мій рідний край ні з чим не порівняти».

15 травня розпочала роботу виставка плакатів та колажів «Європа – наш спільний дім» з нагоди відзначення дня Європи в Україні.

14 травня відбулася година спілкування «Ми і Європа  – це наше майбутнє», на якому учні визначали місце України в європейському співтоваристві, з’ясовували успіхи України на шляху до Європи. 

13 травня пройшов конкурс учнівських творів «Моє європейське майбутнє».  Учні писали про те, що пишаються своєю країною, не зважаючи ні на що, і вірять, що Україна  стане прекрасною та сильною державою.

З 12 травня працювала виставка дитячих фотографій «Материнські руки», присвячена Дню матері

8 травня  у навчальному закладі  відбулася урочиста лінійка «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», під час якої учні та працівники навчального закладу вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання.

8 травня учні школи-інтернату поклали квіти до братської могили захисників України у роки Другої світової війни.

7 травня пройшла тематична лекція співробітників Харківського планетарію про події, що відбувалися у Харкові під час Другої світової війни.

5 травня учні навчального закладу привітали ветеранів Другої світової війни, мешканців мікрорайону,  з Днем Перемоги.


5 травня розпочала роботу виставка фотографій «Обличчя ветерана», головна мета якої – виховувати в учнів почуття поваги до ветеранів та поважне ставлення до історичної пам’яті  свого народу.

Протягом тижня, з 05 по 07 травня,  для учнів 8-11-х класів  були проведені години спілкування «Ордени та медалі моєї родини». Учні та педагогічні працівники розповідали про членів їхніх сімей, що були нагороджені орденами та медалями під час Другої світової війни. Особливо учнів вразила розповідь класного керівника Григор’євої Г.О. про її дідуся, кавалера багатьох орденів та медалей, Кравченка Єгора Петровича.

З 23 квітня розпочала роботу виставка стіннівок «Екологічний вісник», яка привертає увагу учнів до екологічних проблем України.

23 квітня учні начального закладу взяли участь в обласному святі дитячої творчості «Весняні усмішки», який проходив на базі Комунального закладу «Харківській обласний Палац дитячої та юнацької творчості».  Школу-інтернат  представили:  Лісова Карина, учениця 10-б класу, Марченко Олександр, Власенко Андрій, учні  10-а класу, Загоруйко Тетяна, учениця 9-а класу та Ніконорова Лілія, учениця 10-б класу.  Всі учасники заходу отримали дипломи, а директор школи-інтернату Лариса Георгіївна Карпова була нагороджена грамотою за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості. Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!22 квітня проходив тематичний діалог «Що ми залишимо нащадкам?», мета якого - виховання почуття відповідальності за екологічний стан навколишнього середовища, формування моральної свідомості, відповідального ставлення до природи, бажання брати участь у природоохоронній роботі.

21 квітня під час учнівської конференції мерія прозвітували перед мешканцями «Шкільного містечка» про свою діяльність у 2014/2015 навчальному році. Марченко Олександр, мер «Шкільного містечка», розповів про проектну діяльність, яку впроваджував учнівський актив протягом року, та презентував план роботи на наступний навчальний рік.

20 квітня пройшло засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив обговорив план своє діяльності на наступний навчальний рік.

 

Протягом тижня, з 20 по 23 квітня,  для учнів 8-11-х класів  були проведені години спілкування «Біль Чорнобиля з роками не зникає», на яких учні розширили свої знання про Чорнобильську трагедію, прослухали розповіді про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вчилися застосовувати у повсякденному житті елементарні традиційно-гігієнічні навички.

  

16 квітня у школі-інтернаті було  проведено День цивільного захисту, під час якого учні та працівники навчального закладу показували свої уміння  грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя;  удосконалювали теоретичні знання та практичні навички під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

15 квітня у рамках заходів,  присвячених 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, учні подивилися зворушливу історію життєвого шляху видатної української жінки, Людмили Павличенко, яка викладена у художньому фільмі «Незламна».

14 квітня пройшли  бесіди «Космічне сьогодення», на яких  учні  мали змогу почути не лише про досягнення в освоєнні космосу, а й про перспективи майбутніх досліджень.

З 14 по 16 квітня проходили години спілкування «Україна – космічна держава», на яких учні з’ясували, який внесок зробила Україна у скарбницю світової космічної науки, та дізналися про наших земляків, чиї імена золотими літерами вписані в історію космонавтики.  Познайомилися з життєвим шляхом Леоніда Каденюка - першого космонавта незалежної України.

13 квітня пройшли години спілкування «Пасхальні традиції Слобожанщини», мета яких - популяризація українських традицій, формування адекватного ставлення та сприйняття цих традицій, української культури взагалі, викликати справжній інтерес до історії та культури українського народу.

10 квітня, у рамках заходів до Великодня,  проходила виставка малюнків «Писанковий вернісаж». Мета виставки - популяризація Великодніх звичаїв та традицій, розвиток творчих здібностей учнів, формування в них поважного ставлення до національної культурної спадщини.

9 квітня вихованці гуртків підготували виставку «Великодні подарунки», на якій були представлені різноманітні роботи з дерева, українська традиційна вишивка та писанки, що  виконані не в традиційній манері.

8 квітня учні навчального закладу відвідали Харківський державний академічний театр ляльок, де переглянули виставу «Одруження» за п’єсою Миколи Гоголя. Влучність гоголівського слова, дух гоголівської магії, чудова  гра акторів, не залишили байдужим жодного учня.

7 квітня з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я для учнів 8-11-х класів пройшли уроки  «Здоров’я – скарб», метою яких було формування в учнів твердого переконання у тому, що здоров’я людини залежить від неї самої, її турботи й активності, зміцнення й розвитку свого фізичного, духовно-морального і емоційно-психологічного потенціалу.  

6 квітня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підвів підсумки участі класних колективів у загальношкільних заходах. Найактивнішими стали учні 11-а та 11-б класів. Вітаємо й бажаємо подальших перемог!

Протягом тижня, з 6 березня по 9 квітня, проходили засідання «круглого столу» за темою  «Духовність та здоров’я», на яких учні визначали роль духовності  у формуванні здоров’я людини.

З  2 квітня у рамках екологічного двомісячника працює  виставка робіт вихованців гуртків «Моя квітуча Україна». На виставці представлені найяскравіші роботи учнів: вишивки, вироби з дерева тощо, які розкривають красу та неповторність нашої квітучої України.

2 квітня учні навчального закладу з нагоди відзначення Дня сміху  читали гуморески видатних майстрів українського гумору П. Глазового та О. Вишні. Проста народна мова, кумедні ситуації, дотепні висновки додали веселого настрою та викликали не будь-яке захоплення.

1 квітня для учнів 9-10-х класів пройшли  практичні заняття з надання першої медичної допомоги. Учні на практиці вчилися надавати медичні допомогу при різноманітних травмах, отруєннях. 

1 квітня відбувся вечір бардівської пісні. Учні слухали актуальні  й не підвладні часу пісні Б. Окуджави, Ю. Візбора, В. Висоцького та вчилися щирості, добру, чуйності, бо саме в авторських піснях відображається душа людини.      

31 березня розпочала роботу виставка стіннівок «Мальовнича Україна», мета якої не тільки показати красу та .  

30 березня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учні затвердили  план підготовки до 70-річчя Перемоги та розподілили обов’язки між класними колективами.

30 березня, у рамках екологічного двомісячника, учні школи-інтернату прослухали  бесіди «Екологічна культура».

Протягом тижня, з 30 березня по 2 квітня, проходили години спілкування «Естетика поведінки та етикет».

З 12 березня розпочала роботу виставка дитячої фотографії «Перлини української природи». На виставці  зібрані  світлини, які розкривають багатство й красу рідної природи.

З 10 по 12 березня в навчальному закладі проходили засідання «круглого столу» за темою «Сучасні гендерні стереотипи», на яких учні проаналізували поширені в суспільстві упередження про те, що означає бути чоловіком чи жінкою, визначили характер стереотипів, розібрали, як впливають стереотипи на життя.

11 березня до учнів 8-9-х класів завітали співробітники Харківського історичного музею. Захід  було  приурочено 175-річчю виходу у світ першого видання «Кобзаря» та річниці від дня народження  Т. Г. Шевченка.

11 березня серед учнів 8-10-х класів відбувся  конкурс знавців творчості Т.Г. Шевченка.  Мета якого – не тільки визначення найкращого знавця творчості Кобзаря, а  й розвиток інтересу до його творчості; виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив поет. Переможцями стали -  Яцуник Євгенія, Вологодська Анастасія (8-а клас), Чаговець Олександр (8-б клас), Лісова Карина, Федотова Наталія (10-б клас), Логвиненко Анна, Даниленко Анастасія (10-а клас).  Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

10  березня, до дня пам’яті Тараса Шевченка, пройшла  поетична вітальня «Мої улюблені рядки», під час якої учні продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова. Звучали проникливі слова спадщини поета від учнів 9-Б та 10-А класів. Найвразливішими були виступи Марченка Олександра та Руденко Валерії.


9  березня з нагоди відзначення 201-річниці від дня народження  Т.Г. Шевченка для учнів 8-11-х класів були організовані Шевченківські читання «Вдивляючись в рядки пророчі…». Учні з великим натхненням читали уривки із творів світового генія, неперевершеного майстра слова Т.Г. Шевченка.

Протягом тижня, з 2 по 6 березня, у школі проходили години спілкування «Вічно юний і прекрасний Тарас», які надали учням можливість зрозуміти волелюбний дух патріота і революціонера української державності та відчути духовний зв’язок з історичним минулим рідного народу.

З 5 березня розпочала роботу виставка стіннівок «Моя дорога до Тараса», що розповідає про особисте ставлення учнів до постаті Великого Кобзаря, до його спадщини.

3 березня в навчальному закладі працювала  відкрита кафедра  «Життя та творчість великого поета», мета якої – продовжити знайомство з долею і талантом Кобзаря, прищеплювати любов до творчості великого поета, любов до української мови.

Під час уроків української літератури з 3 по 6 березня проходили п’ятихвилинки «Шевченко – художник», які  розширювали знання учнів про Шевченка – художника, продовжили знайомити їх з невичерпною спадщиною митця.

26 лютого в школі-інтернаті проходив вечір відпочинку «Танцювальний марафон».

26 лютого в навчальному закладі пройшло свято День випускника, під час якого випускники поспілкувалися за кавою зі своїми вчителями й вихователями, переглянули виставу «Формула любові» та відвідали вечір відпочинку «Танцювальний марафон».

25 лютого у рамках місячника військово-патріотичного виховання  пройшов конкурс з військово-прикладних видів спорту «Містер «Обдарованість». Мета конкурсу – популяризація фізичної культури, здорового способу життя; формування в учнів мотивів до оволодіння військовими знаннями, високого рівня фізичної підготовки та витривалості.  Юнаки 10-11-х класів продемонстрували  свої знання з  теорії військової підготовки, позмагалися у влучності, спритності та силі. Переможцем став учень 10-А класу Власенко Андрій.  Вітаємо Андрія з перемогою та бажаємо йому міцного здоров'я й нових спортивних досягнень!

24 лютого розпочала роботу виставка ілюстрацій до творів Лесі Українки, яка була організована з метою вшанування пам’яті Лесі Українки та її популяризації.

24 лютого до дня народження Лесі Українки проходив конкурс читців. Учні школи-інтернату зворушливо та професійно читали твори славетної поетеси, передаючи  силу й глибину поетичного світу Лесі Українки. Перемогли у конкурсі учениці 10-б класу Шаболтас Катерина та Гольченко Оксана.  Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

23 лютого відбулося засідання департаменту освіти, на якому члени департаменту підсумували проміжні результати конкурсу «Кращий учень року». Члени департаменту враховували не тільки навчальні досягнення учнів, але  й  результати їхньої участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

У навчальному закладі з 23 по 26 лютого проходили години спілкування «Я маю в серці те, що не вмирає…» з нагоди відзначення дня народження Лесі Українки.  Під час заходу учні 8-11-х класів пройшли стежками життєвого та творчого шляху видатної поетеси, познайомилися з її історією кохання та дослідили роль Лесі  як громадського діяча.

20 лютого в школі-інтернаті пройшла лінійка пам’яті, присвячена річниці  Майдану. Учні навчального закладу зібралися в актовій залі, де у глибокій скорботі низько схилили голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за Україну.


19 лютого в рамках місячника військово-патріотичного виховання проходив традиційний вечір сучасної солдатської пісні. Мета якого – не тільки віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям, але донести через  пісні  до юних  сердець основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорсткість.


 
 

18 лютого учні  школи-інтернату відвідали  Харківський театр для дітей та юнацтва, де переглянули поетичну казку О. М. Островського «Снігуронька», під час якої занурилися у чарівний світ  любові й краси та задумалися про цінність таких людських якостей, як духовна краса, вірність і любов.

16 лютого пройшло засідання департаменту охорони здоров’я, на якому було підсумовано проміжні результати проекту «Збережи своє здоров’я». Під час першого етапу члени департаменту організували роботу щодо впровадження в навчально-виховний процес заходів, які поліпшують стан здоров’я учнів.

З 16 по 18 лютого в рамках місячника військово-патріотичного виховання проходили години спілкування «Що означає бути патріотом?», які спонукали учнів глибше усвідомити свою причетність до минулого, теперішнього і майбутнього Батьківщини  та виховували в них почуття відповідальності за майбутнє своєї держави, за власну долю.

15 лютого в школі-інтернаті розпочала роботу  виставка «Дорогами Афганістану», на якій зібрані світлини, що були зроблені під час радянсько-афганської війни.


15 лютого для учнів школи-інтернату пройшла ігрова програма «Народні традиції Масляної», мета якої -  розширення знань учнів про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів зими та зустрічі весни.

Під час святкового флеш-мобу, який проходив 13 лютого, учні школи-інтернату брали участь у різноманітних конкурсах, співали пісні, читали вірші про кохання, дарували один одному валентинки з побажаннями вічного кохання. 

12 лютого пройшла поетична вітальня «Любов’ю дорожити вмійте» до Дня Святого Валентина. У святково прибраній залі під звуки романтичних мелодій учні читали власні вірші про кохання та вірші видатних поетів.

З нагоди відзначення Дня Святого Валентина педагогічний колектив школи підготував для учнів виставу «Формула любові», яка пройшла 11 лютого. Учні, затамувавши подих, спостерігали за дійством, що відбувалося на сцені, та підтримували  акторів-аматорів бурхливими оплесками.

З 9 по 12 лютого зворушливо та цікаво пройшли  години спілкування «Афганістан болить у моїй душі», під час яких учні  переглянули фрагменти документальних фільмів, вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [159]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [83]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz