. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Педагоги
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
П`ятниця, 16.11.2018, 14:35
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


 
  Заступник директора з навчальної роботи

 ПОЛИВАННИЙ ВАЛЕРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

учитель-методист, учитель вищої категорії, відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком "Василь Сухомлинський"
 
  Заступник директора з виховної роботи

  БИЛДІНА ВІРА ВАСИЛІВНА

учитель-методист, спеціаліст вищої категорії
 

  Заступник директора з господарчої роботи

  ЛІСАЧЕНКО СЕРГІЙ СЕМЕНОВИЧ

учитель захисту Вітчизни, учитель-методист, учитель вищої категорії
 

  Методист

  МІНАЄВА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА

 учитель світової літератури, учитель-методист, учитель вищої категорії
 


   Учитель біології 

  ЛОСЄВА НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

старший учитель, учитель вищої категорії, відмінник освіти України

 

  Учитель біології 

  ШЕВЧЕНКО ІРИНА ВАДИМІВНА

учитель-методист, учитель вищої категорії



  Учитель української мови та літератури 

  ЛАЙКО СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА

учитель-методист, учитель вищої категорії



  Учитель української мови та літератури 

  КОЛЕСНІК ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ

учитель "Спеціаліст"



  Учитель української мови та літератури 

  ЖИВОЛУП СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

учитель "Спеціаліст"


  Учитель фізики

  СУХОДОЛЬСЬКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

старший учитель, учитель вищої категорії
 

  Учитель фізики та математики

  ПЕТРЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

учитель-методист, учитель вищої категорії
 
 
Учитель інформатики

  ЄФІМОВА ЯНА ВАЛЕНТИНІВНА

спеціаліст І категорії
 
Учитель математики

  КОЛОМОЙЦЕВА ОЛЕНА ІВАНІВНА

учитель-методист, учитель вищої категорії


   Учитель математики

  ГВОЗДЕЦЬКА ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

учитель вищої категорії



   Учитель хімії

  САМОШКО ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА

старший учитель, учитель вищої категорії
 

   Учитель історії

  ПІЩУЛІНА НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА

спеціаліст І категорії
 

   Учитель фізичної культури

  ЧИРВА СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

старший учитель, учитель вищої категорії
 

  Учитель географії

  СІМБІРСЬКА ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

учитель вищої категорії
 

  Учитель англійської мови


  МОЙСЕЄНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

учитель вищої категорії



  Учитель англійської мови


  ІЩЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

учитель "Спеціаліст"



  Учитель трудового навчання

  РІПА ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ

керівник гуртка, 12 розряд
 

  Учитель трудового навчання

  МАЛИШЕВА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА

керівник гуртка, 12 розряд
 

  Керівник гуртка


  СКИБА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст І категорії


 

Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [160]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [86]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz