. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Охорона праці
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Середа, 18.07.2018, 16:29
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

  Охорoна прaці  — це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності.
   Законодавство про працю містить норми і вимоги з техніки безпеки і виробничої санітарії, норми, що регулюють робочий час і час відпочинку, звільнення та переведення на іншу роботу, норми праці щодо жінок, молоді, гігієнічні норми і правила тощо.

Система  роботи з охорони праці

   У навчальному закладі систематично проводяться та оформляються інструктажі з охорони праці, наявні інструкції з охорони праці, що відповідають умовам роботи, згідно з планом роботи проводяться й оформляються інструктажі з охорони праці, з безпеки життєдіяльності з учнями. Наявні інструкції з охорони праці в кабінетах, майстернях та інших приміщеннях, вони відповідають нормативно-правовим  вимогам. Систематично проводяться й оформляються інструктажі з охорони праці при проведенні позашкільних, позакласних заходів. У наявності інструкції з охорони праці, безпеки життєдіяльності  при проведенні заходів у приміщенні навчального закладу.
   У класних кімнатах, холі, спальних приміщеннях є плакати, попереджувальні написи, стенди, куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Оформлений кабінет з охорони праці, безпеки життєдіяльності,  який укомплектований комп’ютерною технікою та наочними посібниками.
  Згідно з річними планами роботи, з колективом навчального закладу проводяться заняття, семінари та співбесіди з охорони праці,  безпеки життєдіяльності та пожежної  безпеки.Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [159]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [83]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz