. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Навчально-польова практика 2015
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Понеділок, 16.07.2018, 03:21
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0    З 2 по 7 червня 2015 року відбулася навчальна польова практика учнів 8-Б класу школи-інтернату на  біологічній станції ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

   Метою практики було закріплення теоретичного матеріалу з курсу «Зоологія» та «Ботаніка», а також набуття вмінь та навичок, оволодіння методами польового дослідження.
   Висловлюємо подяку за організацію практики співробітникам «Обдарованості» – Л.Г. Карповій, директору школи-інтернату; В.С. Поливанному, заступнику директора з навчальної роботи; В.В. Билдіній, заступнику директора з виховної роботи; Л.М. Самошко, учителю хімії; Н.Л. Лосєвій, учителю біології; В.М. Петишовій , виховательці; професорсько-викладцькому складу ХНУ ім. В.Н. Каразіна – Л.І. Воробйовій, декану біологічного факультету; Д.А. Шабанову, заступнику декана з наукової роботи; І.М. Бондарь, директору біостанції; викладачам кафедри зоології та екології – Коршунову О.В., Атемасовій Т.А.; викладачу кафедри ботаніки – Гамулі Ю.Г.
   Біостанція розташована в 50 км від Харкова в нагірній діброві на березі річки Сіверський Дінець, на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси» (околиця с. Гайдари Зміївського р-ну Харківської області). На цій території представлені майже всі типи ландшафтів, характерні для лісостепу України: широколистяні і хвойні ліси, заплавні й сухопутні луги, залишки степової рослинності.

   Під час практики учні 8-Б класу школи-інтернату закріпили основні теоретичні знання з зоології та ботаніки, вивчили видове різноманіття рослинності Харківської області, ознайомилися з різними типами біоценозів, навчилися визначати види рослин, тварин та розпізнавати птахів по їх співу.   Кожен день навчальної практики був насичений навчальною, культурною, спортивною, виховною та розважальною програмою.
     Під час навчальної практики відбулися такі екскурсії:
  • Оглядова екскурсія до лабораторії шовківництва. Учні ознайомилися з будовою, життєвим циклом та морфологічними особливостями шовкопряда.
  • Оглядова екскурсія до пойми річки та каньйону.  Познайомилися з рослинним та тваринним світом даної території. Бачили тритона та безногу ящірку – веретеницю та інших представників флори та фауни.
  • Екскурсія до колонії байбаків. Під час екскурсії учні виявили особливості взаємозв’язку флори та фауни  необхідні для існування та життєдіяльності байбаків.
  • Оглядова нічна екскурсія у пойму річки з метою вивчення відмінностей у будові самки та самця амфібій, а також ознайомлення з поведінкою амфібій під час нересту. Усі  ознаки і відмінності учні змогли побачити на власні очі під час екскурсій на човні по Сіверському Дінцю, яку організував викладач зоології, заступник декана з наукової роботи, доктор біологічних наук, професор  Дмитро Андрійович Шабанов.
  • Екскурсія на Короповське городище.. Під час походу побачили городище побудовано хазарами більше 1000 років тому.
  • Екскурсії до пойми річки Сіверський Дінець та по національному парку з метою вивчення птахів, будовою їх гнізд. Учні навчилися розпізнавати спів різних птахів: солов'я, зяблика, мухоловки, дрозда
  • Екскурсія до пойми річки Сіверський Дінець з метою вивчення різноманітності флори. Ми ознайомилися із отруйними та лікарськими рослинами та їх значенням в медицині та в побуті.Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [159]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [83]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz