. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Мистечко
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Вівторок, 16.01.2018, 21:02
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

 

 

Вас вітає Шкільне містечко "Обдарованість"!

 

Концепція розвитку "Шкільного містечка"

             
             
    Юридичний
департамент
     
    Департамент
з охорони здоров'я
 
     
             
   
 
     
             
    Департамент
праці
     
             
    культури і мистецтва        
             
             
             
Модель учнівського самоврядування
 
Мер шкільного містечка:
Тараніченко Юлія, 10-Б 
клас

І заступник мера:
Стеценко Максим, 10-в
клас

ІІ заступник мера,
Голова департаменту освіти:
Яцуник Євгенія, 10-а клас

Секретар:
Мірошніченко Юлія, 10-а
клас

Голова департаменту культури і мистецтва:
Комар Маргарита, 11-а
клас

Голова департаменту праці:
Захарова Маргарита, 9-а
клас

Голова юридичного департаменту:
Баєва Роксолана, 10-в
клас

Голова департаменту спорту:
Танасков Кирило, 10-б
клас

Голова департаменту охорони здоров’я:
Чернова Катерина, 10-б
клас

Пресс-служба:
Глагольєва Вероніка, 8-а
клас


27 жовтня  відбулися вибори Мера «Шкільного містечка». Найбільшу кількість голосів отримала учениця 10-Б класу Тараніченко Юлія. Вітаємо та бажаємо успіхів!

24 жовтня прйшло засідання виборчої комісії, на якому були розподілені обов’язки між членами комісії, затверджено графік голосування та призначено спостерігачів.

19 жовтня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив заслухав та обговорив програми  кандидатів на посаду Мера «Шкільного містечка». Відповідно до рішення мерії на посаду Мера балотуються 6 учнів, а саме: Яцуник Євгенія, Самко Антон, учні 10-А класу; Тараніченко Юлія, учениця 10-Б класу; Стеценко Максим, Баєва Роксолана, учні 10-В класу та Бочаров Микола, учень 9-Б класу. Робіть свій вибір!

10 жовтня  відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив затвердив склад виборчої комісії для проведення виборів Мера «Шкільного містечка» та розглянув список кандидатів.

19 вересня  пройшло засідання мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив  склав та затвердив план заходів до Дня працівників світи. Також на засіданні було розподілено обов’язки з підготовки заходів.

23  травня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі учнів у громадському та творчому житті школи-інтернату. Протягом року найактивнішими були учні: Марченко Олександр, Дугінов Максим (11-А клас), Бордаєв Владислав, Нартова Олена (11-В клас). Гольченко Оксана, Лісова Каріна, Гіль Владислав, Луценко Ангеліна, Денисова Вероніка (11-Б клас). Ніконорова Лілія, Руденко Валерія, Сосонна Катерина, Манник Ілона (10-Б клас), Руденко Дмитро, Казимирович Віталій (10-Б клас), Чернова Катерина, Мальсагова Хаді, Волосьонок Марія (9-Б клас) та учениця 8-А класу Захарова Маргарита.

18 квітня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підвів проміжні підсумки участі учнів школи-інтернату у екологічному двомісячнику «Зелена весна – 2016». Найкращими визначили учнів 9-а, 10-а та 11-б класів.  Молодці!

28 березня  відбулося засідання Мерії «Шкільного містечка», на якому учнівський актив підбив підсумки участі класних колективів у загальношкільних заходах та громадському житті школи-інтернату. Протягом березня найактивнішими були учні 10-А, 11-Б та 9-А класів.

Учнівський актив розпочав роботу з підготовки традиційних «Хрещенських зустрічей» та заходів до Дня Святого Валентина.

22 жовтня відбулася інавгурація новообраного мера «Шкільного містечка» Руденка Дмитра.  Дмитро отримав булаву, що є атрибутом лідера, та пообіцяв бути вірним продовжувачем  традицій  «Обдарованості» та дотримуватися заповідей  шкільної спільноти.
 
З 1 вересня розпочалася робота щодо виборів членів нового учнівського активу.

18 листопада в школі-інтернаті пройшла ділова гра «Вибори», під час якої було обрано мера «Шкільного містечка». Ним став учень 10-а класу Марченко Олександр. Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо натхнення й успіхів.

13 жовтня відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», де були визначені вимоги до кандидата в Мери «Шкільного містечка», вибори якого заплановані на 18 листопада 2014 року.

9 вересня 2014 року відбулося засідання мерії «Шкільного містечка», на якому були розподілені обов’язки між новообраними членами та представлено учнівський актив 8-х класів.
 
У кінці травня 2014 року мерія та Департаменти «Шкільного містечка» підвели підсумки участі класів у виховних заходах школи за травень та за рік. Члени Юридичного департаменту заповнили інформацією відповідні стенди. Робота учнівського самоврядування в 2013/2014 навчальному році завершена. До зустрічі в новому навчальному році!
 
14 квітня 2014 року на зборах голів райвиконкомів та зборах членів прес-служби обговорювався випуск чергового номера  газети «Інформаційний вісник мерії «Шкільного містечка» та були розподілені обов’язки між членами прес-служби щодо підготовки матеріалів для газети.
 
Свою роботу продовжує «Школа лідерів». 31 березня 2014 року слухачі школи обговорили питання щодо планування роботи шкільного самоврядування на квітень, а також  відвідали тренінг, який провела  психолог школи Неруш Я.В.
 
13 березня 2014 року пройшло чергове засідання голів райвиконкомів «Шкільного містечка», на якому створено творчу групу з підготовки та проведення конкурсної шоу-програми «Міс «Обдарованість».

11 лютого 2014 року члени мерії «Шкільного містечка» провели загальношкільну лінійку, присвячену підведенню підсумків участі класів у виховних заходах школи


 
 
Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [149]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [75]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz