. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Літній мовний табір «English summer camp «Obdarovanist»
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
П`ятниця, 15.12.2017, 14:21
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


   З 8 по 18 червня 2015 року на базі навчального центру «Гайдари» Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди (Зміївський район) вперше працював оздоровчий літній англомовний табір школи «Обдарованість» «English summer camp «Obdarovanist». Мета організації літнього табору – поєднання активного відпочинку з удосконаленням знань в галузі англійської мови.

   У таборі відпочивали і проходили навчальну практику 31 дитина – учні 10-х класів нашої школи під керівництвом учителя англійської мови Орел М.С., студентів ІІІ курсу факультету іноземної філології ХНПУ ім. Г.С.Сковороди: Зіньковської Д.Є., Савченко О.Г., Лисенко Є.А., Манческо А.В., Польшикової О.Г., Пришелець Д.В. та студента ІІІ курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна – випускника нашої школи  Колесника Владислава.

   Робота табору передбачала використання інтерактивних методів викладання англійської мови, залучення дітей до колективних творчих справ в межах тем дня: екологія, казка, англомовна країна, мистецтво, пісня табору та ін.
   Діти провели незабутні дні на свіжому повітрі, насолоджуючись красою Гомільшанських лісів і практичними заняттями з англійської мови. Усі залишилися задоволені та щиро дякують організаторам відпочинку: адміністрації КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість», ректору  Харківського національного педагогічного університеті ім. Г.С.Сковороди Прокопенко І.Ф., адміністрації  навчального центру «Гайдари».

Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [147]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [75]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Будинок учителя

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2017 Сайт створено у системі uCoz