. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Довідка про проведений огляд кабінетів, майстерень, спортивної та тренажерної залів.
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Понеділок, 16.07.2018, 03:15
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Довідка про проведений огляд кабінетів, майстерень, спортивної та тренажерної залів.

   Протягом 27,28  жовтня 2015 року  мною, інженером з охорони праці,  заступником директора з виховної роботи  та членами комісії був проведений огляд кабінетів, майстерень, спортивної та тренажерної залів.
   Перевірка показала, що кабінети, майстерні,спортивна зала знаходяться  у належному стані, але потребують удосконалення інформаційних  куточків, куточків з безпеки життєдіяльності, а саме у кабінетах № 18, 24, 31, 32, 33, 34 не оновлені «Куточки з безпеки».
   У кабінетах № 31, 34, спортивній та тренажерній залі відсутня інформація про відповідального за кабінет та пожежну безпеку.
   В спортивній залі відсутній вогнегасник,  у  тренажерній  залі майже на всіх тренажерах  розірвані крісла, два тренажера для преса  закріплені  до стіни шурупами не відповідного діаметра, тому вони випадають, відсутня  табличка про заборону користуватися тренажером .  В тренажерній залі біля штанги відсутні ваги для зважування учнів, відсутня шкала по якій видно яку вагу  може піднімати учень згідно віка та його ваги.
   Таким чином, спостереження показали що заняття в тренажерній  залі проводять тренер з легкої атлетики, вчитель фізичної культури та керівник гуртка зі спортивного туризму, а відповідального за збереження майна, здоров я учнів,пожежну безпеку відсутні.Інженер з охорони праці              Д.П.Ткаченко
Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [159]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [83]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz