. Спеціалізована школа-інтернат "Обдарованість" - Департамент культури і мистецтва
Вас вітає школа-інтернат "Обдарованість"!
Вівторок, 16.01.2018, 21:12
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Шкільні ресурси
Шкільна газета Наші репортажі Шкільна бібліотека Дистанційна освіта

2018 - рік проекту
2018 - Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Наші проекти
Подорож до Карпат Легенди Баварії Подорож до Карпат Подорож до Угорщини, Австрії та Польщі Літня практика Подорож до Польщі та Чехії Навчально-польова практика Подорож до Угорщини та Австрії Подорож до Німеччини Подорож до Наукового центру

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Департмент культури організував  свято до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Департмент культури розпочав підготовку концертної програми у рамках Дня відкитих дверей.


Члени департменту культури запропонували провести інсценізацію твору Старицького «За двома зайцями» з нагоди Міжнародного дня театру.


Розпочато роботу з підготовки заходів до Дня Святого Валентина.


Розроблено план розважальних заходів на ІІ семестр.


Департмент культури розпочав підготовку заходів до Дня Святого Миколая та новорічних свят.


Розпочато підготовку до відбіркового туру фестивалю «Натхнення», який відбудеться 9 листопада. Бажаємо перемоги учасникам!


Департмент організував благодійний концерт до Дня захисника України, який відбувся  12 жовтня.


Розпочато роботу з підготовки заходів до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.


Члени департаменту культури та мистецтва проводить роботу з організації конкурсу «Міс «Обдарованість»: працює над сценарієм, підготовкою конкурсної програми та нагородженням переможниці.


Розпочато  підготовку  привітального концерту до Міжнародного жіночого дня.


Члени департаменту підготували виставку дитячих фотографій «Я і Україна».


Розпочато роботу з підготовки заходів до Дня Святого Валентина.


Члени департаменту культури та мистецтва продовжують підготовку заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят. Творча група, до складу якої увійшли учні 11-х класів, розробила сценарій шоу-програми «Вітаємо зі святом!». Учнів та працівників школи-інтернату чекають незвичайні привітання та сюрпризи.


Члени департаменту культури та мистецтва розподілили  обов’язки з підготовки та проведення заходів до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.


Продовжується робота з підготовки заходів, присвячених 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.


Організовано конкурс малюнка «Відповідальність починається з мене» та визначили його переможців. Ними стали – Зурабашвілі Катерина,  Федотова Наталія та Литовченко Євгенія, учениці 10-б класу.


Продовжується організаційна  робота з підготовки поздоровлень, вітальних листівок до Міжнародного жіночого дня. 


Організовано виставку  вітальних листівок до Міжнародного жіночого дня та провели святкову програму. 


Організовано святковий флеш-моб та виставку вітальних листівок до Дня Святого Валентина.


Розпочато роботу з підготовки до Дня Святого Валентина.


Члени департаменту підбили підсумки участі класних колективів у заходах до Дня Святого Миколая. Найбільш активними виявилися учні 11-х класів.


Члени департаменту культури й мистецтва підвели підсумки участі класних колективів в заходах до Дня Святого Миколая.  Найбільш активними виявилися учні 11-х класів.


Члени департаменту оформили виставку колажів  «Молодь та дозвілля. Я обираю…», що проходила в рамках місячника правової освіти та попередження правопорушень.


Члени департаменту розпочали роботу з підготовки до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.


Члени департаменту підбили підсумки конкурсу талантів, що проходив в рамках проекту «Шукаємо таланти». Кращими виявилися такі учні: Руденко Валерія, учениця 9-б класу, Гіль Владислав, учень 10-б класу та дует у складі Буслової Єлизавети й Логвиненко Ганни, що навчаються в 10-а класі. Вітаємо!


Члени департаменту культури й мистецтва провели організаційну роботу з  впровадження проекту «Шукаємо таланти».
 


Члени департаменту культури й мистецтва розробили Положення до традиційного конкурсу «Обдарованість» шукає таланти».


Члени департаменту культури й мистецтва розпочали підготовку до святкування Дня працівників світи.


До Дня Перемоги члени Департаменту культури разом із гуртківцями підготували пам’ятні дарунки  учасникам і ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років (фото).


В рамках екологічного двомісячника члени Департаменту культури оформили виставку стіннівки «Екологічні «цікавинки» Харківщини».

 

В рамках екологічного двомісячника члени Департаменту культури оновили виставку дитячої фотографії «Людина і природа».


Члени Департаменту культури і мистецтва  разом із членами Юридичного департаменту розробили оціночні листи до конкурсної шоу-програми «Міс «Обдарованість».


Члени Департаменту культури і мистецтва  разом із членами Юридичного департаменту розробили Положення та підготували оціночні листи для проведення вечора-конкурсу сучасної солдатської пісні «Афганістан болить в моїй душі»

   Творча група продовжує роботу з організації заходів щодо святкування Дня Святого Валентина.

   Члени Департаменту культури і мистецтва оформили виставку дитячої фотографії «Воїни-інтернаціоналісти»

    04.02.2014 року розпочата робота з підготовки заходів  з нагоди відзначення Дня Святого Валентина.

   Члени Департаменту культури і мистецтва  разом із членами Юридичного департаменту розробили Положення про проведення та вимоги до виступу агітбригад «Життя – мій вибір»

   Члени Департаменту культури і мистецтва  підвели підсумки виставки дитячої фотографії «Моє хобі»

   Протягом тижня члени департаменту та гуртківці школи-інтернату працювали над виготовленням прикрас для актової зали та святкового оформлення школи-інтернату.

  Члени департаменту підготували фотозвіт про заходи, що відбувалися в школі-інтернаті протягом першого семестру.
   28 листопада 2013 року члени департаменту культури й мистецтва разом із юридичним департаментом підвели підсумки виставки колажів «Права дитини в малюнках» та виставки колажів до Дня толерантності

   Члени департаменту взяли участь у оформленні виставки колажів «Права дитини в малюнках».
   19 листопада 2013 року на засіданні департаменту культури і мистецтва були розглянуті пропозиції учнів щодо відзначення дня Св. Миколая та проведення новорічних і різдвяних свят. Також було розподілено обов'язки між класами та призначено відповідальних за оформлення навчального закладу, організацію запланованих заходів та святкової дискотеки.

   Члени відділу культури й мистецтва розробили положення. Вимоги та оціночні листи до проекту «Обдарованість» шукає таланти». Представники департаменту входитимуть і до складу журі, яке буде виявляти здібних учнів школи-інтернату.

 
   Члени відділу культури й мистецтва розробили критерії оцінювання виставки дитячих фоторобіт «Ветерани поруч із нами» та підвели підсумки цієї виставки.
 
     

    Розпочато роботу з підготовки заходу до Дня Святого Миколая. Учні працюють над розробкою сценарію та готують подарунки для гостей.

   Активну участь у підготовці та проведенні святкових заходів до Дня працівників освіти брали члени прес-служби та відділу культури й мистецтва. Ними оформлено виставку дитячих робіт до свята та підготовлене ранкове привітання для працівників школи.

  Пройшов кастинг вокалістів серед вихованців, що прибули до школи в цьому році. Мета кастингу: виявити таланти та здібності новоприбулих та допомогти розвинути їх.
 

 

 

   В рамках проекту "Міс "Обдарованість” пройшов конкурс талантів серед дівчат – учениць 8-11-х класів. Лісова Карина – учениця 8-Б класу, отримала більшу кількість балів (14,5) та стала переможцем конкурсу.

   19 лютого, у рамках проекту "Містер "Обдарованість”, пройшов конкурс талантів. Переможцем став Жмурков Микита, учень 11-А класу.
 
  

   18 лютого, в рамках проекту "Містер "Обдарованість”, пройде конкурс талантів. 

   З 18 січня можна переглянути  виставку стіннівок "Життя – твій вибір”, проведення якої заплановано у рамках місячника "Здоровий спосіб життя”.
 
   
 

   Департамент працює над сценаріями свят, що наближаються; оголосив кастинг вокалістів  серед учнів 8-9-х класів (14.01), та номерів художньої самодіяльності для участі у концертах.

   Відділи культури і мистецтва класів працюють над постановками масових танців для виконання їх на вечорі відпочинку.
   Члени департаменту працюють над святковими сценаріями та сценаріями  зустрічі гостей. Проводять відбір номерів художньої самодіяльності, приймають участь у репетиційній роботі, працюють над відео- та музичним оформленням свят.

   Департамент культури і мистецтва оголосив конкурс міні – творів "Добро і зло”, який проводиться в рамках місячника морально-статевого виховання.

   15 листопада пройшов конкурс виконавців української народної пісні. Глядачі не тільки почули чудове виконання народної пісні, а й дізнались багато чого з її історії. 


   14 листопада завершена робота над проектом "Шукаємо таланти”, в рамках якого пройшли конкурси: декламаторський, вокальний, хореографічний, акторської майстерності, оригінального жанру. Журі продовжує свою роботу з визначення переможців.

   14 листопада завершена робота над проектом "Шукаємо таланти”, в рамках якого пройшли конкурси: декламаторський, вокальний, хореографічний, акторської майстерності, оригінального жанру. Журі продовжує свою роботу з визначення переможців.   15 листопада пройшов конкурс виконавців української народної пісні. Глядачі не тільки почули чудове виконання народної пісні, а й дізнались багато чого з її історії.

 


     8 листопада у школі розпочався хореографічний конкурс. Учасники конкурсу підготували для виконання різнопланові  танці:

•    бальні;
•    сучасні;
•    спортивні.
Журі опрацьовує результати конкурсу.


   7 листопада у школі розпочався конкурс вокалістів. Учасники конкурсу підготували для виконання різножанрові  твори,  використовували інноваційні види оформлення. Журі продовжує роботу з визначення переможців.

 

   6 листопада у школі відбувся конкурс декламаторів поетичних творів.

На шкільній сцені з’явилися нові зірки:

·       декламатори ліричної поезії;

·       виконавці гуморесок;

·       виконавці авторських віршів.

  

Форма входу

Наш медіапартнер
Triolan

Категорії
Конкурси, турніри [185]
Новини сайту [15]
Заходи [149]
Виховна робота [14]
Навчальний процес [24]
Оголошення [75]
Дозвілля [27]

Пошук

ЗНО
Український центр оцінювання якості освіти Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Державні установи
МОНУ ХОДА Департамент науки і освіти ХОДА Портал Академії Мала академія наук Харківської області

Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018 Сайт створено у системі uCoz